
На субдомені сайту Міністерства юстиції України online.minjust.gov.ua, створено проект "Он-лайн будинок юстиції", де в онлайн-режимі можна отримати певний перелік послуг, у тому числі інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Для отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на сторінці online.minjust.gov.ua/rrp, натисніть кнопку "Перейти".

Але, щоб скористатись онлайн-послугою, треба авторизуватись. Вхід здійснюється за допомогою КЕП, для чого треба обрати ЦСК.

Отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) можна, наприклад, в акредитованому центрі сертифікації ключів ПриватБанку, що я і зробив раніше. Тому, у полі вибору ЦСК, зі списку випадаючого меню обрав ПриватБанк. Далі, пропонується обрати файл з особистим ключем (зазвичай з ім'ям Key-6.dat) та вказати пароль захисту. Але ж від ПриватБанку в мене файл з розширенням .jks, інших установа не надає. Після обрання файлу .jks, з'явилось нове поле "Оберіть ключ з jks", яке вже було заповнене. Поле пароля захисту ключа не зникло, а де його брати - невідомо.

Як отримати електронний підпис від ДП "Дія"? Так як не вийшло зареєструватись в онлайн-послугах Мін'юсту за електронним підписом від ПриватБанку, спробую це зробити з електронним підписом від Дії. Для цього, на сайті ca.diia.gov.ua натиснув посилання "Отримати послуги".

У меню вибрав "Придбати сертифікат".

На наступному етапі, вибрав кваліфікований сертифікат. І тут засмутила інформація, що для отримання кваліфікованого сертифіката, необхідно пройти реєстрацію в пункті обслуговування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Дія.

Дійсно, є вибір пункту обслуговування. Тобто, мало того, що треба кудись їхати, так сертифікат ще й 696 гривень на рік коштує.

Як отримати електронний підпис від АТ "УКРСИББАНК"? Кваліфікований електронний підпис приватним особам, також надає УКРСИББАНК
(ukrsibbank.com/services/private-individuals/kep-priv). На відміну від Дії,
дана послуга безкоштовна, але теж треба відвідати відділення, що незручно.

І тут, я уважно перечитав статтю про отримання КЕП від ПриватБанку, на яку посилався на початку, та з'ясувалось, що, дійсно, створювався пароль захисту ключа. Хоч і витратив час, зате порівняв умови надання послуги у різних центрах. Найкращим варіантом залишається безкоштовній КЕП від ПриватБанку, який можна отримати онлайн.
Після успішної авторизації за допомогою КЕП від ПриватБанку на сайті
онлайн-послуг Мін'юсту, відкривається сторінка редагування особистих даних.
При цьому, неможливо перейти в інше меню, поки не заповнити поля в анкеті.

В меню "Послуги"відображається лише три типа послуг. Обираю реєстр речових прав, та натискаю кнопку переходу.

На сторінці, яка відкрилась, отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за замовченням, відбувається за адресою

На наступному етапі заповнюються поля з даними

Схоже на те, що послуга платна.

Після натискання опції "Сплатити", з'являється сторінка способів оплати, де вказано, що інформація формується лише після проведення оплати.

Обравши платіжний сервіс, з'ясовуємо, що вартість інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно складає 40 гривень.

Натомість, пошук відомостей за ідентифікаційними даними фізичної особи, який передбачає введення РНОКПП (Ідентифікаційний код) та ПІБ, не потребує сплати.

Через декілька хвилин, у колонці "Відповідь", з'явився запис "Об'єктів не знайдено", та запропоновано сплатити послугу. Ситуація не зрозуміла, якщо вже є відповідь, що об'єктів не знайдено, за що платити?

Комментариев нет:
Отправить комментарий